Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Dětská literatura > Knížky pro školáky >

Správná parta a kouzelný míč

Správná parta a kouzelný míč

Cena produktu Správná parta a kouzelný míč není známa.

 

Popis produktu Správná parta a kouzelný míč: To tu ještě nebylo! Tři děti z Holešovic se sejdou v jedné partě, která si říká Parta kluků, a to i přesto, že do ní patří ta nejholkovatější holka Danda. Společně s kouzelným koženým míčem, který... > více informací


Správná parta a kouzelný míč - popis

nahoru

To tu ještě nebylo! Tři děti z Holešovic se sejdou v jedné partě, která si říká Parta kluků, a to i přesto, že do ní patří ta nejholkovatější holka Danda. Společně s kouzelným koženým míčem, který do Holešovického přístavu doletěl až z Jižní Ameriky, prožívá naše parta úžasné prázdniny, plné dobrodružství a napínavých situací. Ale pozor! Všechna ta dobrodružství a skvělé události může prožít každý z vás!

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Správná parta a kouzelný míč užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dobrodružná literatura nebo Pohádky a pověsti, Dívčí romány, Komiksy.

Nejlevnější Správná parta a kouzelný míč akční ceny - Levné Správná parta a kouzelný míč

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Správná parta a kouzelný míč stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Správná parta a kouzelný míč najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Knížky pro školáky.