Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Dětská literatura > Knížky pro školáky >

Otřesné dějiny českých zemí

Otřesné dějiny českých zemí

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Otřesné dějiny českých zemí není známa.

 

Popis produktu Otřesné dějiny českých zemí: Tak tohle tu ještě nebylo! Čtěte pouze na vlastní nebezpečí! Kniha Otřesné dějiny českých zemí je nabitá neuvěřitelně drsnými a odpornými, leč pravdivými událostmi z české minulosti. A když už poř... > více informací


Otřesné dějiny českých zemí - popis

nahoru

Tak tohle tu ještě nebylo! Čtěte pouze na vlastní nebezpečí! Kniha Otřesné dějiny českých zemí je nabitá neuvěřitelně drsnými a odpornými, leč pravdivými událostmi z české minulosti. A když už pořádný mazec, tak barevný a co nejvíc do červena! Dozvíte se například, jak byli zamordováni jednotliví patroni české země, na která strašidla si musíte dávat setsakramentský pozor nebo jaká hrozivá mučení se prováděla v ponurých českých mučírnách. Nechybějí ani úchvatné novinové reportáže a děsná vyprávění jednotlivých svědků. A pozor! Speciální bonus představuje krvavá stolní hra nazvaná Hon na Václava. České dějiny nikdy nebyly tak děsivé!

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Otřesné dějiny českých zemí užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dobrodružná literatura nebo Pohádky a pověsti, Dívčí romány, Komiksy.

Nejlevnější Otřesné dějiny českých zemí akční ceny - Levné Otřesné dějiny českých zemí

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Otřesné dějiny českých zemí stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Otřesné dějiny českých zemí najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Knížky pro školáky.