Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Dětská literatura > Knížky pro školáky >

Eliška a noční dobrodružství

Eliška a noční dobrodružství

Cena produktu Eliška a noční dobrodružství není známa.

 

Popis produktu Eliška a noční dobrodružství: Další napínavé dobrodružství princezny Elišky a jejích poníků je tady! Tentokrát se Eliška spolu s kamarádkou Katkou a dvěma poníky vydává na dvoudenní výpravu pod stan. Přes den si bezstarostně u... > více informací


Eliška a noční dobrodružství - popis

nahoru

Další napínavé dobrodružství princezny Elišky a jejích poníků je tady! Tentokrát se Eliška spolu s kamarádkou Katkou a dvěma poníky vydává na dvoudenní výpravu pod stan. Přes den si bezstarostně užívají, ale v noci je přepadne strach a obavy. Vyděsí je totiž záhadné zvuky. Obchází snad kolem jejich stanu vlk? Podaří se dívkám zjistit, kdo je ve skutečnosti tajemným přízrakem? Dozvíte se v nové řadě Princezna a poníci.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Eliška a noční dobrodružství užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dobrodružná literatura nebo Pohádky a pověsti, Dívčí romány, Komiksy.

Nejlevnější Eliška a noční dobrodružství akční ceny - Levné Eliška a noční dobrodružství

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Eliška a noční dobrodružství stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Eliška a noční dobrodružství najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Knížky pro školáky.